Залучили спецпідрозділ “КОРД” та роту поліції особливого призначення

Мали би захищати ліс – а фактично сприяли його незаконній вирубці. На Прикарпатті поліція викрила працівників лісових господарств, які дозволяли підприємцями рубати ліс в обхід закону. За це отримували хабарі, передає “5 канал”.

Порушення виявили в результаті масових обшуків, які провели оперативники карного розшуку із залученням спецпідрозділу “КОРД” та роти поліції особливого призначення. Виявили, зокрема, документи, які свідчать, що лісники промишляли цим не перший рік.

А в одному із гірських районів Прикарпаття знайшли деревину різних порід без документів про походження і без чіпів електронного обліку. Обшуки провели і на пилорамах. Регіональна поліція передала справу до Державного бюро розслідувань

“Було вилучено необлікованого лісу кругляка – це сотні кубічних метрів, а також готової продукції. Пиломатеріалів – в загальній кількості тисячі кубометрів. Яка немає жодних документів, звідки вона взялася. А також було вилучено близько 5 тис. бирок, які не значаться в електронних базах. Ви знаєте, що вони використовуються під час перевезення деревини і мають бути в електронній базі”, – відзвітував начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубоша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *