Канадець не був впевненим у собі та ізолювався від суспільства, але знайшов спосіб відчути зацікавленість у житті за допомогою несподіваної любові до бодіарту. Він почав робити своє татуювання у 2017 році, і лише через три роки наблизився до його завершення. За задумом хлопця, воно повністю перефарбує його тіло у бірюзовий колір, інформує Ukr.Media.

Донні Снайдер, 26-річний житель Онтаріо, Канада, дивує зустрічних перехожих блакитним кольором своєї шкіри. Хлопець живе у старому автобусі, займається продажем сережок і дуже задоволений своїм життям. Але так було не завжди: до 2017 року тіло Донні було звичайного кольору, а сам він почувався не дуже щасливим.

“Протягом кількох років я ізолював себе і робив зусилля, щоб пом’якшити свої непрагматичні імпульси, через страх і відсутність впевненості я був надзвичайно нещасним”, — зізнається хлопець.

Втомившись від цього, Донні прийняв важливе рішення щодо свого життя.

“Після надто довгого ходіння по колу я вирішив припинити ховатися, вирватися з застою і переробити своє життя так, як я хотів би, і переспрямувати себе на пошуки життя, яке я дійсно був би щасливий прожити”.

Зміни почалися у 2017 році, коли сестра хлопця зробила татуювання на частині його ноги та ступні бірюзовим чорнилом. Після цього Донні вирішив вкрити цим кольором усе своє тіло і за три роки досяг значного успіху. До січня 2020-го на його шкірі залишилося не так вже й багато світлих ділянок.

Хлопець дуже задоволений тим, як виглядає його бодіарт.

“Чесно кажучи, мені просто подобається, як це виглядає. Я думаю, це буде витончено. Це дуже дивно, і мені здається, це дуже гарний колір.”

Донні вважає, що його татуювання має чистий, химерний вигляд і є таким, що не зіпсоване жодними символами, і це йому теж подобається.

Донні ділиться своїми фотографіями у себе в інстаграмі, хлопець зізнається, що він отримує як схвальні відгуки про свій бодіарт, так і не дуже. А від перехожих на вулиці реакції ще більше.

“Деякі люди у захваті від татуювання, інші — безумовно, ні. Я бачив стільки дивних реакцій, скільки ви не зможете собі уявити. Я отримую здивовані погляди, безперервні погляди, злі коментарі, цікаві коментарі, компліменти, добрі жарти, образливі жарти, дурні питання, дивні питання, агресивні питання. Шепіт, посмішки, пильні погляди, відвертий сміх, флірт, зітхання, закочування очей, підняті вгору великі пальці, безкоштовне пиво, погляди, сповнені відрази, дивні пропозиції, смішки, рукостискання. Іноді люди відтягують мій одяг, щоб подивитися під нього, іноді дають “п’ять”, іноді дивляться з жахом.”

Також Донні розповів, що іноді перехожі просять сфотографуватися з ним, а часом знімають його на відео без дозволу. Кілька разів траплялося навіть таке, що люди, поплювавши попередньо на свій палець, терли його шкіру, щоб перевірити, чи не змиється тату.

“Це як жити у дивному режимі”, — описав Донні свої будні.

Попри різноманітну реакцію, яку Донні отримує, він зробив своє татуювання зовсім не заради епатажу.

“Хочеться, щоб світ залишався цікавим, можливо, моє тату змусить когось посміхнутися. У тебе є лише одне життя, тож, можливо, варто трохи повеселитися?”.

Друзі Донні сприйняли його тату легко, незабаром вони навіть припинили його помічати. А от мамі хлопця знадобилося набагато більше часу, щоб сприйняти свого бірюзового сина.

Найчастіше хлопець зіштовхується з великою кількістю негативу, і іноді це навіть зачіпає його, але Донні не дозволяє образам збити себе з пантелику. До того ж претензії хейтерів досить банальні.

“Більшість образ позбавлені креативу і передбачувані. Насправді більшу частину з них можна об’єднати у категорію “невтішних порівнянь з іншими предметами синього кольору”, — пояснив любитель бодіарт.

Нехай спосіб, який обрав Донні, щоб прикрасити своє тіло, схвалюють не всі, проте бірюзове тату допомогло йому повірити у себе і відчути радість від життя.
Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *