У декларації Давиденко зазначив двох дочок, матір і дружину, з якою офіційно не перебував у шлюбі.

Бізнес народного депутата від групи «Довіра» Валерія Давиденко оформлений на його матір Валентину Миколаївну. На неї офіційно задекларовано і найбільше готівки. А ще на нардепа зареєстровано чотири види зброї. У декларації загиблого нардепа Валерія Давиденко зазначено, що він позичив якійсь особі 500 тис. доларів, іншій – ще 1 млн. доларів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в документі на сайті НАПК.

Ще у Давиденко виявилися квартири, будинок, офіси у Києві та Чернігівській області, земельні ділянки.

Також депутат любив дорогі годинники. В декларації вказані два Ulysse Nardin, Maurice Lacroix, два Rolex, Audemars Piguet.

Один легковий автомобіль Toyota Land Cruiser 200 записаний на матір нардепа, інший – Infiniti FX50 – на дружину.

Підприємства, переважно аграрні, зареєстровані на матір Давиденка. У позаминулому році вона продала одне з товариств за 3 млн грн. Готівкою вона отримала 615 тис. доларів і 117 тис. гривень.

У декларації він вказав двох дочок, матір і дружину, з якою офіційно не перебував у шлюбі.

Нагадуємо, поліція відкрила кримінальне провадження через смерть народного депутата Валерія Давиденко, тіло якого з вогнепальним пораненням знайшли напередодні в його офісі. Поліцейські вважають, що Валерій Давиденко міг бути убитий і справу кваліфікували як умисне вбивство. У Верховній Раді не згодні з версією про те, що Валерій Давиденко міг вчинити самогубство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *