За систематичні образи та приниження матері, 43-річній киянці загрожує до двох років позбавлення волі. Про це повідомляє поліція Києва.

Зазначається, що у грудні 2019 року до Деснянського управління поліції від столичної пенсіонерки надійша перша заява про те, що її донька нецензурно висловлюється, принижує її та погрожує фізичною розправою.

Згодом 43-річну кривдницю поставили на відповідний облік та у подальшому склали чотири протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«70-річна потерпіла проживає разом із донькою, яка у стані алкогольного сп’яніння провокує конфлікти. Під час сварок жінка принижує матір та погрожує її фізичною розправою», – йдеться у повідомленні.
На підставі систематичного документування фактів насильства в сім’ї слідчі Деснянського управління поліції відкрили кримінальне провадження та повідомили правопорушниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. На даний час досудове розслідування завершено та обвинувальний акт скеровано до Деснянського районного суду. Фігурантці загрожує до двох років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *