Володимир Зеленський вилаяв нардепа Миколу Тищенка після скандалу з рестораном “Велюр”

Микола Тищенко “потрапив під роздачу” від Володимира Зеленського. Президент жорстко відчитав народного депутата після недавнього скандалу з рестораном “Велюр”, яким володіє “слуга народу”. Нагадаємо, що заклад скандального Тищенка під час карантину продовжував приймати обраних VIP-клієнтів. А плутані пояснення парламентарія, кажуть в оточенні президента, завдали шкоди репутації Зеленського та його команди.

Сам глава держави, звичайно ж, не міг залишитися в стороні від ситуації, що склалася. Так, в ефірі “Свободи слова” заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що у Зеленського була “дуже жорстка розмова” з Тищенком.

“Я сподіваюся, що це буде приклад для інших народних депутатів, що якщо ти народний депутат, то не потрібно робити з себе якогось царя. Не можна всім ресторанам працювати – це значить, що і ресторанам, які були пов’язані з одним із народних депутатів, теж не можна працювати”, – зазначив Тимошенко.

Подейкують, що після цієї історії Микола Тищенко остаточно позбувся шансів стати кандидатом від “Слуги народу” на виборах київського мера, які мають відбутися в жовтні.

А про бажання впливати на столичну політику Тищенка відомо всім. Правда, у своїх інтерв’ю нардеп зізнавався, що його участь у виборах мера столиці буде залежати від рішення Зеленського і партії, а конкуренції з Кличком парламентарій не боїться.

“Раніше я був просто бізнесменом, а він мером. Після обрання мене народним депутатом і після того, як я став заступник голови фракції “Слуги народу”, у нас стали ділові робочі взаємини… Я взагалі борець за своєю природою, за призначенням. Крім того, що я займався боротьбою в юності, я воїн за духом. У мене взагалі страхів немає. Я не готовий, я завжди готовий. Тому говорити і применшувати мої бойові якості, – це дивно, щонайменше”, – заявив Тищенко в недавньому інтерв’ю НВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *