Авакову не пропонували звільнитися навіть після низки резонансних подій, зокрема, зґвалтування в Кагарлику і масової перестрілки в Броварах.

Президент України Володимир Зеленський, який зізнався, що отримує SMS від олігарха Ігоря Коломойського, розповів, чому глава МВС Арсен Аваков досі не відправлений у відставку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в інтерв’ю “Українській правді” Зеленський підкреслив, що ніяких домовленостей з приводу Авакова не було:

“Дивись, у мене не було жодних домовленостей ні з ким. Я нікому нічого не повинен був робити і нікого ніде не повинен був залишати. У нас дійсно були чесні вибори. І дійсно тоді поліція зробила все, щоб і наші, і міжнародні спостерігачі сказали: “Правда, вибори пройшли нормально. Далі було важливо подивитися на склад уряду. Я вважав, і все навколо говорили, що дійсно, на сьогодні немає міністра МВС такого ж потужного, як Арсен Аваков”.

При цьому він також додав, що пропонував Авакову звільнитися після низки резонансних подій, зокрема, зґвалтування дівчини-свідка в поліцейському відділку в Кагарлику і масової перестрілка в Броварах:Популярні новини заразРозкрито план Зеленського щодо повернення в Росію: 12 пунктівДень святої Феодосії: що можна і що заборонено робити 11 червняДепутат від партії Порошенка закликав скинути ядерні бомби на Європу

“Ні, я не пропонував. Він хотів зі мною зустрітися. Тому я з ним зустрінуся, ми проговоримо це”.

Він додав, що чекає від Авакова результатів по справах про вбивства активістки Катерини Гандзюк і журналіста Павла Шеремета.

“Я дійсно хотів би побачити результат від справ Гандзюк та Шеремета. Шеремет – його особиста відповідальність. І я йому говорив, що хочу побачити, як це закінчиться. Те, що я бачу і суспільство це бачить – там все дуже неоднозначно. Я хочу, щоб він довів це, тому що це дуже гучна справа”, – заявив Зеленський.

“Я б не хотів, щоб історія з Шереметом була такою, як історія з Гонгадзе: всі знають, що журналіста вбили, всі розуміють, що хтось за цим був і як це зроблено. І навіть хтось сидить, хтось кудись зник. Але відповіді, ось такий чистого, відвертої відповіді – ось його вбили, убивця, він сидить, йому дали 30 років – такого немає. Чистоти відповіді немає”, – пояснив Зеленський.

Нагадаємо, як стало відомо раніше, Володимир Зеленський вважає, що в Україні потрібно легалізувати приватні військові компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *