Журналісти нагадали президенту, що він обіцяв ні кумів, ні військових друзів на посади не призначати

Три години Володимир Зеленський відповідав на запитання журналістів. Пресконференцію, присвячену річниці свого президентства, він провів просто неба у Маріїнському парку. Які головні заяви пролунали від Глави держави – розповіла кореспондентка “5-го” Ірини Сисак.

Зеленський сказав, що вже домовився з представниками Німеччини, Франції та Росії провести зустріч у Нормандському форматі після завершення карантину у світі. Однак він не виключає і інших форматів переговорів, зокрема позитивно дивиться на прямі перемовини з Путіним

“Ми нічого з цим не зробимо. Ми повинні з ними говорити і повинні домовлятися. Мінський формат пріоритет, але ніхто не відміняє будь-який інший формат. Я готовий до будь-якого формату, який може наблизити нас до кінця війни”, – заявив Зеленський.

Крім того, журналісти нагадали президенту, що він обіцяв ні кумів, ні військових друзів на посади не призначати, на це він відповів: “ні кумів, ні військових друзів не призначав”, а Шефір його друг, який допомагає і не отримує плати за це.

Він пояснив часті кадрові зміни в уряді тим, що в країні кадровий голод і нема кого призначати на посади. Зокрема зауважив, що в країні немає незалежних від олігархів енергетиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *