Прибулі в Пхеньяна китайські медики нічим не змогли допомогти диктатору після невдалої операції на серці.

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин після провальної операції на серці перебуває у важкому, практично вегетативному стані. Про це повідомляє Коммерсант із посиланням на японську газету Shukan Gendai.

Видання з посиланням на викликаного в Північну Корею китайського лікаря повідомило, що під час однієї з поїздок по країні Кім Чен Ин раптово схопився за серце і впав. Його терміново госпіталізували, і майже відразу ж на прохання Пхеньяна з Пекіна вилетіла група з 50 китайських медиків з обладнанням.

За словами співрозмовника видання, північнокорейські лікарі розуміли, що зволікати не можна, і вирішили самостійно провести процедуру стентування судин серця. Операцію довірили провести хірургу-кардіологу, який багато років провчився в Китаї, але у того виникли проблеми.

Зазначається, що лікар сильно нервував, у нього буквально тремтіли руки. Крім того, він ніколи не оперував пацієнта з таким ступенем ожиріння, як у Кім Чен Ина. У підсумку, стент поставили лише через вісім хвилин.

За даними видання, за цей час вождь “перетворився на овоч”, і китайські медики, які оглянули його, вже нічим не змогли допомогти.

Напередодні про можливу смерть північнокорейського лідера Кім Чен Ина повідомило видання New York Post. У своєму матеріалі журналісти посилалися на заступника директора гонконгського супутникового телебачення HKSTV, яка стверджувала, що Кім Чен Ин мертвий, посилаючись на своє “дуже солідне джерело”. Про смерть північнокорейського лідера повідомив і Fox News.

Але пізніше глава Корейської асоціації дружби, дипломат Алехандро Као де Бенос заявив, що інформація про смерть лідера Північної Кореї Кім Чен Ина не відповідає дійсності.

КОРЕССПОНДЕНТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *