Свого часу Ігор Гавреш,  випускник чернівецького ліцею №1, отримав популярність в інтернеті, створивши пісню у стилі реп для підготовки до ЗНО з української мови. У тексті його пісні було задійяно понад 200 слів зі складними випадками наголошень, які школярам щороку доводиться вчити напам’ять. Оригінальний реп від учня став справжнім хітом та колосальною допомогою для багатьох випускників.

Цього року Ігор продовжив розвивати власну ідею та випустив трек із головними датами української історії. Слухаючи стильну музику, школярі легко запам’ятовують важливі історичні події та час, коли вони сталися. Також у пісні фігурує чимало історичних постатей. Пісня стане у нагоді всім, кому дуже складно зубрити численні дати та події. Така незвична форма навчання має право на існування. Тим більше, будь-який ритмічний текст, покладений на музику, неможливо не вивчити. А слухати історичний реп можно в будь-який час та місці.

Наш сайт Mamabook пропонує до уваги випускників реп із датами з історії України. А також згадати старий хіт Ігоря для підготовки до тестування з мови.

2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *