Кум російського президента Путіна та депутат українського парламенту від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко дійсно у неділю, 2 серпня, в’їхали до окупованого Криму.

Як пишуть у “Крим.Реалії“, прессекретар Віктора Медведчука Олег Бабанін підтвердив виданню, що депутат із дружиною заїхали на окупований Росією півострів. 

Віктор Медведчук перебуває у відпустці як народний депутат і відпочиває з сім’єю в Криму,
– сказав Бабанін.

Від детальнішого пояснення та будь-яких інших коментарів прессекретар відмовився. 

Коротко про зв’язок Криму та родини Медведчука – Марченко

  • Оксана Марченко має ще й земельну ділянку під Ялтою у понад 5000 квадратних метрів та будинок. ЗМІ показували розкішну резиденцію Медведчуків біля Сімеїза. Вона стала відомою після того, як там зустрічали з шампанським Володимира Путіна у 2012 році. У “Дзеркалі тижня” писали, що резиденцію зробили на місці протитуберкульозного санаторію імені Баранова.
  • У 2018 році Медведчук в інтерв’ю російському телеканалу “ТВ Центр” говорив, що їздив та має їздити намір і надалі на відпочинок в анексований Крим. 

7 серпня, додамо, у Віктора Медведчука – день народження. Виповниться йому 66 років. Вочевидь, святкувати політик зібрався саме на окупованому Росією українському півострові.

 Автор:Олесь Друкач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *