В Одесі правоохоронці висунули основну версію причини пожежі в одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Пожежа на Троїцькій, 25 міг виникнути через несправну електропроводку або аварійно-які працюють побутових приладів.

Про це стало відомо з повідомлення, що з’явилося на сайті Нацполіціі в Одеській області.

Керівник Нацполіціі в Одеській області Олег Бех будучи в Одеській ОДА розповів представникам засобів масової інформації, що згідно з висновками ГСЧС, пожежа в коледжі почався через несправність електропроводки або побутових приладів.

Однак, остаточні висновки можуть бути зроблені тільки після пожежно-технічної експертизи. Її призначать на підставі акту Держслужби з надзвичайних ситуацій і виходячи з вилучених з місця події предметів, і документів.

Як зазначив керівник обласної Нацполіціі, займання почалося на третьому поверсі будівлі в кабінеті №9. Звідти оперативники вилучили речові докази. Тривають допити підозрюваних, призначені 64 експертизи, в тому числі і молекулярно-генетичних. До слідства підключені і київські фахівці.

11 тіл, знайдені при розборі завалів у згорілій будівлі коледжу, ще не віддані родичам. Але особи всіх загиблих вже встановлені. Залишилося дочекатися результатів молекулярно-генетичної експертизи. “За прикметами, одязі, особистих речей ми розуміємо, хто ці люди, а до кінця тижня вже мають надійти і перші результати генетичної експертизи. Це означає, що на наступному тижні ми зможемо почати роботу з рідними загиблих, щоб вони змогли забрати тіла своїх близьких “, – підкреслив О. Бех.

Будинок Асвадурова цілодобово охороняє поліція і Нацгвардія. Рух по вул. Троїцької відновлять після того, як експерти встановлять технічний стан будівлі. Голова Одеської Облдержадміністрації Максим Куций пообіцяв, що в другому навчальному корпусі Одеського економічного коледжу на вул. Героїв Крут проведуть перевірку протипожежної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *