Четвертий спецрейс поверне в Україну 129 осіб. Українців допустили на борт після температурного скринінґу.

 В Україну повертаються ще 129 українців з Італії. Про це повідомила прес-служба посольства України в Італії в середу, 25 березня. 

“25 березня, після тривалої безперервної роботи українських дипломатів, консулів і персоналу авіакомпанії Alitalia, 129 українців з усієї Італії, серед яких, зокрема, група українських спортсменів-веслувальників, які перебували на Сардинії, вилетіли в Київ спецрейсом з Рима”, – сказано в повідомленні. 

Літак став уже четвертим спецрейсом, який був організований для повернення українців додому з Італії, додали в посольстві. “Пасажири були допущені на борт після того, як фахівці провели температурний скринінґ”, – підкреслила прес-служба. 

Нагадаємо, що повернення додому очікують ще 20 тисяч українців. У МЗС обіцяють повернути з-за кордону всіх українців, а потім ретельно перевірити їх після прибуття на коронавірус. Також повідомлялося, що МЗС очікує три хвилі евакуації українців. Українці повертаються з-за кордону з моменту введення карантину – і цей процес затягнеться на місяці, вважає глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *