Верховна Рада може відправити у відставку Кабінет міністрів Дениса Шмигаля в найближчій перспективі. Такий сценарій розглядають не тільки через проблеми в економіці та енергетиці, розповіли нашому виданню джерела у Верховній Раді та Офісі президента.

Як сказано в статті “Апострофа”, головна ціль перезавантаження уряду – міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“В Офісі президента з самого початку президентства Зеленського хотіли його позбутись. Не виходило. Зараз Андрій Єрмак поставив завдання будь-що-будь вирішити це питання. Заради цього готові пустити “під ніж” весь уряд”, – розповіло джерело в парламенті.

Справа в тому, що інакше Авакова змістити не виходить, адже, відповідно до закону “Про Кабінет міністрів”, Рада може звільнити міністра з трьох причин: за власним бажанням, поданням президента або прем’єр-міністра.

Подання, судячи з усього, не буде: на Банковій не впевнені, що у Раді знайдеться 226 голосів за відставку “вічного” міністра, який переживає вже четвертого прем’єра при двох президентах. До того ж, їм явно не потрібен відкритий конфлікт з очільником МВС. У разі відставки всього уряду Аваков автоматично опиняється за бортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *