Отримані кошти нададуть можливість покращити систему соціальної допомоги в Україні, вважають в уряді.

У понеділок, 23 листопада, на своєму позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України схвалив проєкт розпорядження про переговори з Міжнародними банком реконструкції та розвитку щодо укладення угоди про позику. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

“Проєктом акту передбачається визнати за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проєкту “Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19” та залучити $300 млн для проєкту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, – написав Мокан.

За словами представника уряду, отримані кредитні кошти нададуть можливість уряду покращити результати діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні.

Для цього планується:

  • запровадити надзвичайні грошові трансферти для осіб та домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу через пандемію COVID-19;
  • надавати підтримку бідним домогосподарствам за допомогою наявної в країні Програми Державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • зміцнювати систему та інституції надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *