Уряд відмовився від показника інцидентності та ввів нові індикатори: завантаженість лікарень, динаміка зростання числа хворих й інші, повідомляє Корреспондент.

 Кабінет міністрів буде приймати рішення про посилення карантину згідно з новою методикою. Відповідну постанову Кабміну опубліковано на урядовому порталі у п’ятницю, 19 червня. Правила набудуть чинності в понеділок, 22 червня. Зокрема, в Кабміні вирішили відмовитися від показника інцидентности та ввели нові індикатори. За новими правилами регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається область, де є одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я понад 50%;
  • середня кількість ПЛР-досліджень та ІФА-тестів менша 24 на 100 тисяч населення протягом тижня;
  • коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу більший 11%;
  • показник динаміки зростання випадків COVID-19 понад 10%.

Однак показник динаміки зростання застосовується у разі реєстрації понад 8 випадків на 100 тисяч населення за останні сім днів. Крім того, карантин посилюється за рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону. Рішення про посилення карантину скасовується не раніше ніж через 7 днів після його прийняття з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *