Уряд закликає Раду прийняти зміни до держбюджету, щоб створити фонд, який займається боротьбою з коронавірусом і його наслідками.

 Кабінет Міністрів подає до Верховної Ради проект закону про створення Фонду боротьбу з COVID-19. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram у середу, 1 квітня. Тепер проект змін до держбюджету повинна підтримати Верховна Рада. Прем’єр каже, що проект “розробляли спільно з парламентським комітетом весь минулий тиждень”. “Важливою складовою нашого проекту закону є створення Фонду боротьби з COVID-19 і його наслідками. Це дасть нам можливість більш ефективно реагувати на всі виклики, які готує коронавірусна інфекція”, – написав Шмигаль. Згідно з інфографікою, опублікованою прем’єром, бюджет Фонду становитиме 97,1 млрд гривень. 

 Нагадаємо, що раніше Кабмін оприлюднив список нових обмежень. В Україні забороняють ходити групою з більш ніж двох осіб, випускати на вулицю дітей до 16 років без супроводу дорослих і відвідувати парки і лісопосадки. Також повідомлялося, що Кабмін готує робочі місця після карантину. Уряд пообіцяв нові робочі місця для тих, хто втратив роботу під час карантину, а найбіднішим нададуть фінансову допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *