Справа не в боязні шлюбу, просто цей хлопець любить справжні пригоди.

Канадець шість тижнів готувався до того, щоб запропонувати дівчині вийти за нього заміж, але так, щоб вона нічого не запідозрила. Адже якби хлопця застукали на гарячому, довелося б одразу просити руки і серця коханої. А в його планах була зовсім інша кінцівка, інформує Ukr.Media.

У вівторок, 24 вересня, хлопець Колтон Вейтерс (Colton Vaters) поділився зі своїми підписниками у фейсбуці історією заручин. 23-річний канадець живе в містечку Сент-Катаринс в Онтаріо та останні шість з гаком тижнів провів, роблячи пропозицію своїй 25-річній дівчині — Даніель Кемпбелл.

Весь цей час Колтон робив все, щоб Даніель не помітила його спроб. Але це пов’язано зовсім не з острахом серйозних відносин, а з тим, що хлопець хотів зробити сюрприз, який максимально запам’ятається. І почав готуватися до нього заздалегідь.

“Я купив кільце приблизно 5 місяців тому, знаючи, що хочу зробити пропозицію, але поняття не мав, як саме її зробити”, — сказав Колтон.

Юнак хотів, щоб пропозиція руки і серця була одночасно смішною, романтичною і задокументованою для нащадків. І міг би ще довго думати над відповідною ідеєю, але наткнувся на джерело натхнення: побачив новину про нареченого, який робив секретні фотографії з кільцем, щоб потім здивувати наречену.

Колтон вирішив не просто повторити цей подвиг, але і перевершити його. Він почав носити з собою кільце всюди і фотографувати на фоні своєї дівчини так, щоб вона цього не зрозуміла.

Наприклад, поки Даніель робила макіяж перед дзеркалом.

Або поки вона дивилася телевізор.

І під час походу в магазин.

Хлопець постійно йшов на ризик. Іноді кільце виявлялося близько до дівчини.

Або навіть дуже близько.

Ну а часом Колтон взагалі грав з вогнем.

Мабуть, це найближчий до провалу момент:

При цьому Колтон все ж намагався не переступити межу, адже Даніель нічого не мала помітити.

“Я дуже сподівався, що вона не помітить кільце або мене, коли роблю фотографії, адже якби вона побачила, мені довелося б відразу зробити пропозицію”, — додав молодий чоловік.

А Вейтерс зовсім не хотів просити руки і серця коханої просто так. На двадцяті числа вересня пара запланувала романтичну фотосесію, і він був упевнений: саме на ній треба зробити пропозицію по-справжньому. Адже тоді вона збережеться на якісних фотографіях, які вони з Даніель точно збережуть для дітей.

До речі, хлопець не тільки робив дивні знімки з участю кільця і дівчини. Він ще і залишав прикрасу в різних місцях, де у Даніель були всі шанси його знайти.

Правда, на деяких фотографіях кільце знайти важкувато.

Хлопцеві пощастило: незважаючи на абсолютно дикі способи сфотографувати кільце, дівчина так і не помітила нічого дивного в поведінці партнера. У призначений день під час фотосесії Колтон встав на одне коліно і простягнув багатостраждальне колечко Даніель.

Зрозуміло, дівчина сказала «так». А потім довго сміялася над добіркою фотографій, зроблених в моменти, коли у неї не було шансу не відповісти так само.

Колтон дуже задоволений своєю задумкою і пропонує всім, хто планує заручини, піти по його п’ятах.

“Я дуже рекомендую це всім, хто планує поставити важливе питання в майбутньому. Це був класний спосіб зробити пропозицію забавним способом і без стресу”, — сказав наречений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *