Дітям запропонують по три активності кожного дня

Із 20 квітня на базі платформи емоційної підтримки киян у період COVID-19 стартує онлайн дитячий садок. Про це повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко, інформує прес-служба КМДА.

Кваліфіковані та досвідчені вихователі запропонують три активності на день тривалістю 30 хвилин кожна для дітей від 4 до 6 років.

Дитячий садочок онлайн у Києвіkyivcity.gov.ua

У відомстві нагадали, що платформа емоційної підтримки, яку запустив на базі Моніторингового центру з протидії COVID-19 “Освітній хаб столиці”, має великий попит. Це – безкоштовний ресурс для киян. Утім, по допомогу звертаються не тільки кияни, а й мешканці інших міст України та навіть українці, що перебувають за кордоном. Окрім того, платформа пропонує різні онлайн курси, спортивні онлайн тренування. Також можна здійснити віртуальні екскурсії музеями столиці, подивитися вистави деяких театрів.йдеться в повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, станом на 9:00 17 квітня в Україні лабораторно підтверджені 4662 випадки COVID-19, з них 125 летальних, 246 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано рекордний 501 новий випадок. 

5 КАНАЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *