З 16 березня в Україні через карантин закрито всі перукарні і салони краси, але українські політики, судячи з їх фото до карантину і в ці дні, виглядають дуже доглянутими. В них не зіпсувалися стрижки, нігті не заростають кутикулою і з них не облуплюється лак.

Depo.ua порівняв фото політиків, опубліковані в перші дні березня, ще до початку карантину, з тими, що опубліковані зовсім нещодавно. 

Президент України Володимир Зеленський носить коротку стрижку. Як бачимо на фото від 5 березня і від 7 квітня, вона не дуже змінилася. Але ми не виключаємо, що хтось з родичів гаранта Конституції купив машинку для стрижки і допомагає йому зберігати представницький вигляд.

Голова уряду Денис Шмигаль, судячи з фото від 4 березня і 8 квітня теж не дуже “обріс” і навіть навпаки, волосся стало коротшим.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков 10 квітня має таку ж зачіску як і 10 квітня. Хто його стриже? Невже сам?

Манікюр голови “Батьківщини” Юлії Тимошенко теж аж ніяк не зіпсувався за час карантину. І волосся біля коріння зберігає той самий світло-русявий колір. 

Спортивна стрижка мера столиці Віталія Кличка за час карантину зберігає форму і волосся на скронях не відросло.

Нагадаємо, в Україні вперше оголосили карантин 11 березня. Тоді ж Кабінет міністрів постановив на три тижні обмежити роботу навчальних закладів та заборонив проведення всіх масових заходів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *