Українська гумористична студія “Дизель шоу” звинуватила “Квартал 95” у крадіжці жартів.

Повідомляє OBOZREVATEL,

Так, нібито “Квартал” перезняв і видав за свій номер “Дизеля” про вивчення англійської мови, який останні показували глядачам на 5 років раніше (у 2015 році). У Facebook був опублікований ролик, який доводить ймовірне порушення авторського права “кварталівцями” (відео дивіться в кінці новини).

Між двома українськими гумористичними проєктами виник серйозний конфлікт.

“Напевно миші, які з’їли зерно в Держрезерві, влаштувалися авторами до колег з “Кварталу”. І тепер сценарії можна не вигадувати, а просто перезнімати чужі номери. Приємно, що нас уже вважають “живими класиками”, але авторське право в нашій країні ніхто не відміняв. Чи ми чогось не знаємо?!” – обурилися представники “Дизель шоу”.

Багато користувачів мережі і шанувальники студії були шоковані такою інформацією про “Квартал”. Вони зазначили, що ті “давно себе вичерпали”. Інші ж вказали, що це не перший випадок плагіату жартів у “Кварталу 95”.

“Квартал вже давно вичерпав себе, перетворився на відстій! Ще в період КВН вони не гребували крадіжками, але так відверто  не було”, – написали фанати “Дизеля”.

Інші, навпаки, вказали, що у “Дизель шоу” повелися некоректно, оскільки не стали спочатку обговорювати проблему з колегами, а вирішили одразу виставити на загальний огляд.

“Хлопці, ви серйозно?! Якщо у вас є претензії до “Кварталу”, будьте ласкаві – з’ясовуйте це між собою! Навіщо в це вплутувати фанатів двох чудових передач?”, – обурилися вони.

Зазначимо, пресслужба студії “Квартал 95” не прокоментувала інцидент.

Дивіться відео про скандал між “Квартал 95” та “Дизель шоу”:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *