Для цієї вакцини потрібні подальші перевірки та доопрацювання

У Китаї розроблена вакцина, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу. Про це повідомив посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей на брифінгу у посольстві КНР в Москві, повідомляють росЗМІ.

Ханьхуей зазначив, що потрібні подальші перевірки та доопрацювання.

“У Китаї вже розробили вакцину, яка показує імунітет. Але це попередньо, потрібні подальші перевірки та доопрацювання”, – сказав він.

Ханьхуей також повідомив про знайдені ефективні ліки для лікування коронавірусу.

“Практика показує, що китайські ліки ефективно діють. У всіх випадках, коли застосовують ліки, не було жодного випадку ускладнення. Загальна ефективність китайських ліків показує понад 85%, в деяких районах понад 90%”, – зазначив він.

Дипломат розповів, що в Китаї знайшли старі ліки, які ефективно діють проти коронавірусу, це “хлорохина фосфат, кілька десятків років застосовуємо від малярії”.

Раніше повідомлялося, що перші ліки, які можуть бути ефективними в боротьбі з новим коронавірусом, запущені у виробництво в східній китайській провінції Чжецзян 16 лютого. Препарат “Фавейлавей”, розроблений фармацевтичною компанією Zhejiang Hisun Pharmaceutical, офіційно отримав схвалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *