Як передає NASDAQ, КНР використовувала цікаву економічну тактику, обвела всіх навколо пальця і ​​за пару днів заробила більше 20 млрд доларів. Плюс повернула близько 30% акцій власних монополій. Сі Цзіньпін обдурив ЄС і Америку, і як красиво! На очах у всього світу розіграв все, як по нотах.

Раніше частина акцій технологічних компаній належала зарубіжним інвесторам, американцям і європейцям – це значить, що майже половина доходів від важкої і хімічної промисловості йшла не в казну Китаю, а на рахунку “фінансових акул” Європи. У зв’язку з ситуацією в Ухані юань став різко падати, але Центральний банк нічого не робив, щоб підтримати курс юаня. Навіть з’являлися чутки про те, що у Китаю просто немає масок на боротьбу з короновірусом.

Ці чутки і заяви Сі Цзіньпіна, що він готовий і буде захищати населення Ухань, привели до великого падіння ціни на акції технологічних компаній Китаю, і “фінансові акули” стали виставляти акції на продаж, поки вони зовсім не знецінилися.

Сі Цзіньпін чекав весь тиждень і тільки посміхався на прес-конференціях, а коли ціна впала нижче плінтуса, він дав команду різко скуповувати акції одночасно у всіх європейців і американців.

Поки ці “фінансові акули” зрозуміли, що їх обвели навколо пальця, було вже пізно: акції були в руках КНР. Мало того, що Китай за ці дні заробив більше 20 млрд доларів, так він ще й повернув акції своїх компаній в Китай. Тепер дохід від техніки і хімії не йтиме за кордон, а буде залишатися в Китаї, юань піднімається сам собою, і на його підтримку не потрібно витрачати золотовалютні запаси Китаю, а “фінансові акули” Європи залишилися з носом, їх обвели навколо пальця. У них в лічені хвилини за копійки скупили акції, які приносять мільярди доларів, і залишили без доходів від техніки і хімії. Такий блискучою операції ще не було в історії фондового ринку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *