Пенсіонерка самотужки піклується про 60 котів і сімох собак. Вона підробляє в зоомагазині, забираючи зарплату кормом для тварин.

 Мешканка Києва протягом 10 років утримує у своїй квартирі притулок для тварин “Другий шанс”. У нього є своя сторінка в Facebook. Господиня притулку, пенсіонерка Тетяна Литвиненко, на поточний момент доглядає за 60 котами і сімома собаками. Десять років тому вона потрапила в притулок, де почалася епідемія. Господиня попросила людей забрати здорових тварин.

ПОВІДОМЛЯЄ КОРРЕСПОНДЕНТ

Киянка прихистила дев’ятьох, а зараз жартує, що коти вже “посипалися їй на голову”. Жінка розповідає, що у всіх її вихованців “своя непроста доля”. Практично всі тварини домашні, від яких відмовилися колишні господарі через хвороби. 

Автор фото – Александр Рупета 

Тварин щеплюють і лікують. Литвиненко влаштувалася прибиральницею в зоомагазин, а зарплату забирає кормом і необхідними речами. В умовах карантину і кризи через коронавірус притулок потребує допомоги. Тварин почали менше забирати, тому киянка запрошує всіх охочих познайомитися з вихованцями. Також притулок потребує кормів і ліків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *