Співробітники СБУ викрили посадових осіб одного з комунальних підприємств Києва на присвоєння 20 мільйонів гривень.

Про це 16 грудня повідомляє прес-служба СБУ.

З’ясувалося, що чиновники фальсифікували розробку програмного забезпечення на мільйони гривень, виділених в рамках цільової програми інформатизації “Електронна столиця”.
“Переможцем тендеру на розробку програмного забезпечення для інформатизації житлово-комунального обслуговування в столиці стала київська ІТ-компанія. Комерсанти в 2018 році, під виглядом розробленого на замовлення, поставили до комунального підприємства КМДА вже існуюче програмне забезпечення. Насправді воно використовується комунальними підприємствами столиці ще з 2017 року, а розробка додаткових модулів до нього, згідно з умовами договору, була сфальсифікована “, – йдеться в повідомленні.
Чиновники домовилися з керівництвом компанії-розробника, підробили документи про проведені приймальних випробувань. Чиновники перерахували зловмисникам понад 20 мільйонів гривень за “програмне забезпечення”, яке, згідно із проведеними експертизами, не відповідає умовам договору.
“В рамках відкритого кримінального провадження директору комунального підприємства та його заступнику, а також керівнику фірми-розробника, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення або розтрата чужого майна, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України” , – додали правоохоронці.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *