Центр столиці України взято під посилену охорону у зв’язку з тим, що під Верховною Радою проходить мітинг проти закону про продаж землі.

Мітинг проти продажу землі, фото: Країна, фото: Вести
У центрі Києва через масові акцій у посиленому режимі забезпечують безпеку правоохоронці спільно з військовослужбовцями Нацгвардії України, пише Країна.

В даний час в районі Верховної Ради зібралося на мітинг близько 500 осіб і всі вони вимагають скасування закону про продаж землі.

Згідно з повідомленням столичної служби поліції сьогодні, 6 лютого, стало відомо, що силовики чергують з метою уникнення порушень громадського порядку. Їх завдання стежити, щоб акції проходили в мирному руслі.

Мітинг проти продажу землі, фото: Країна
“Поліцейські разом з військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування”, – сказано в повідомленні.

Сьогодні в столиці проходять кілька акцій під будівлями, в яких сидять місцева влада.

Чергування ведуть також співробітники ГосЧС, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу.

Мітинг проти продажу землі, фото: Країна
Представники Всеукраїнської аграрної раді хочуть особисто зустрітися президентом України Володимиром Зеленським для обговорення питання про продаж землі.

Відзначимо, що голосування за проект відбудеться вже вночі, 7 лютого. Парламент відвідає і Зеленський, який має намір прийняти закон якомога раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *