Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну із закликом відновити з 25 травня роботу столичного метрополітену у звичайному режимі.

Про це Кличко заявив в ході онлайн пресконференції.

Передає nv.ua/ukr/kyiv

“Я звертаюся до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня, оскільки 22 – це п’ятниця, а потім два вихідних, дозволити відновити роботу метро в столиці. Звичайно, ми будемо враховувати ситуацію з поширенням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться”, – сказав Кличко.

За його словами, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс.

“Тому, метро має відкритися для роботи в звичному режимі. Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці. Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай. Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов’язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні – понад усе”- зазначив мер Києва.

У зв’язку з пандемією коронавірусу в Україні не працює громадський транспорт.

Заборонені міжміські, міжобласні та міжнародні перевезення, а користуватися громадським транспортом в містах дозволено лише окремим категоріям громадян. Також в Києві, Дніпрі та Харкові повністю зупинена робота метро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *