Бабуся перетягувала коляску з півторарічною онукою через залізничні колії, коли з-за рогу показався поїзд.

Поїзд збив коляску з півторарічною дівчинкою в Дніпрі. Про це повідомляє Інформатор в п’ятницю, 26 червня.

Інцидент стався напередодні увечері. Бабуся під час прогулянки перетягувала коляску з дівчинкою через залізничні колії неподалік від житлових будинків у районі Тунельної балки. Тоді з-за повороту показався ремонтний потяг. Жінка встигла піти зі шляху його проходження, але коляску прибрати не змогла.

Машиніст, побачивши коляску, почав гальмувати, але поїзд все одно збив коляску з дівчинкою, яка була всередині. Бабуся схопила травмовану дитину і втекла з місця події, залишивши там коляску та особисті речі.

dp.informator.ua

Поліція обстежила прилеглу територію і знайшла жінку з маленькою дитиною в одному з будинків на вулиці Льотчиків. Обличчя дитини було в крові, і співробітники патрульної поліції прийняли рішення терміново госпіталізувати дівчинку в дитячу лікарню на Космічній, не чекаючи приїзду швидкої.

За попереднім висновком медиків, у дівчинки перелом верхньої щелепи і вибиті зуби. Дитину помістили в реанімацію. До лікарні також прибули батьки дитини, яким повідомили про те, що трапилося. Тепер поліція з’ясовує всі подробиці і обставини події.

Нагадаємо, що раніше в Одесі дворічна дитина померла після падіння в басейн ресторану. Дівчинка бігала без нагляду і впала в басейн. Її доставили в місцеву лікарню, де вона більше двох тижнів пролежала в комі, але врятувати її життя все одно не вдалося.

Також повідомлялося, що в Дніпрі піврічна дитина померла, вдавившись пакетом. Дитина знайшла поліетиленовий пакет і потягнула його в рот, в результаті чого у неї перекрилися верхні дихальні шляхи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *