У МВС не виключають введення надзвичайного стану по всій території України. Поліція отримає розширені повноваження

У МВС заговорили про можливе введення в Україні комендантської години та штрафів за вихід на вулицю без особливої потреби. Про це у себе в Facebook пише радник глави МВС Іван Варченко.

За його словами, Україні варто перейняти досвід Китаю та розробити ефективні державні заходи щодо стримування коронавірусу. Серед таких “ефективних заходів”, пише Варченко, – введення надзвичайного стану по всій території України. “Рішення по НС в Київській, Чернівецькій і Житомирській областях вже дозволяють психологічно підготувати українців до такого кроку”, – пише Варченко.

Радник Авакова ділиться: на час НС працювати буде тільки той бізнес, який критично необхідний для життєзабезпечення країни. Ч

При цьому, оперштаби з протидії коронавірусу зможуть усувати керівників держпідприємств і організацій у разі неналежного виконання ними завдань. Також буде встановлено особливий порядок розподілу продуктів харчування.

Обмежать свободу пересування: за порушення правил будуть виписувати штрафи. “Право на приватність особистого життя, особисті дані і пересування тимчасово поступляться місцем праву громадян на життя і здоров’я”, – пише радник Авакова. Варченко натякнув, що китайці оперативно розробили і ввели в дію систему, що відстежує пересування кожного громадянина: це дозволяє встановити його контакти.

“В Україні будуть використовуватися схожі системи контролю”, – додав він. “І це – не апокаліптичні пророцтва з метою посіяти паніку. Це – перелік ефективних державних заходів, які дозволять подолати коронавирусну загрозу”, – додав він.

Детальніше читайте на УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *