Стало відомо, що один зі співробітників секретаріату занедужав на COVID-19

Парламентський комітет із нацбезпеки, де мали обговорити порушення перемир’я на українському сході, не зібрався.

Стало відомо, що один зі співробітників секретаріату занедужав на COVID-19, тому комітет у повному складі пішов на самоізоляцію. На сьогоднішньому засіданні народні депутати мали обговорити випадок, коли на 42-й день після початку перемир’я на сході бойовики відкрили вогонь по українських позиціях. Один український військовослужбовець загинув, другого поранили.

“Я особисто впевнений, що такий факт не може пройти поза увагою комітету й лишитися без належної реакції. Офіційно в порядку денному не було цього питання. Це було лише на рівні розмов членів комітету, що, можливо, будемо обговорювати. Комітет відмінився через те, що в одного з працівників секретаріату комітету визначено коронавірус. Тому, щоб не наражати на небезпеку інших членів комітету, на сьогодні засідання відмінено. Усі працюють на самоізоляції”, – повідомив депутат “ЄС” Михайло Забродський.

Нагадаємо, російські найманці прицільно обстріляли позиції поблизу Причепилівки на Луганщині. Загинув військовий. Ще один був поранений. Це були перші втрати після оголошення всеосяжного перемир’я від 27 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *