В Україні уряд може розробити п’ятий рівень епідеміологічної небезпеки – “чорний”.

Така інформація з’явилася в ЗМІ в середу, 4 листопада. Які критерії можуть бути встановлені для “чорного” рівня епідеміологічної небезпеки і які обмеження за ним послідують, розбирався “Апостроф”.

Нагадаємо, що згідно з постановою Кабміну №641 від 22 липня, в країні був введений адаптивний карантин, а усі регіони України поділили на 4 зони, в залежності від темпів поширення пандемії: “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону” .

“Червона” зона, як нескладно здогадатися, є найбільш критичною. Основних критеріїв, за якими чиновники відносять той чи інший регіон до “червоної” зони, два: базовий рівень захворюваності перевищує 320 осіб на 100 тисяч населення, а заповнюваність ліжок для хворих на COVID-19 більше 75%.

Таким чином, логічно припустити, що критерії для “чорної” зони будуть наступними: заповнюваність ліжок від 90 до 100%, а базовий рівень захворюваності буде перевищувати 400-500 осіб на 100 тисяч населення.

На сьогоднішній день, наприклад, у Полтавській області заповнено 90% інфекційних ліжок, в Івано-Франківській області 81%, Житомирській 83%. Відповідно, ці регіони мають всі шанси стати “чорними”, якщо ситуація найближчим часом не зміниться.

Втім, точні критерії “чорної” зони, якщо її все ж введуть, повинні розробити чиновники.

“Ухвалення рішення буде виключно за Кабінетом міністрів і Міністерством охорони здоров’я”, – пояснив “Апострофу” глава Держспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *