2 лютого виповнилося п’ять років із дня смерті українського музиканта Кузьми Скрябіна. А сьогодні стало відомо, що Андрій Кузьменко може отримати звання народного артиста України посмертно.

Нардеп від “Слуги народу” Павло Мельник повідомив, що Верховна Рада підтримала його запит до президента Володимира Зеленського щодо Указу про присвоєння Кузьмі Скрябіну почесного звання “Народний артист України”.

“Сьогодні Верховна Рада підтримала мій депутатський запит до Президента України щодо прохання про оголошення відповідного Указу про присвоєння Андрію Кузьменку (псевдонім Кузьма Скрябін) почесного звання “Народний артист України” посмертно. Це питання об’єднало сьогодні всі фракції у Верховній Раді, тому що Андрій Кузьменко фактично був народним артистом. Але, на жаль, справжнє визнання українцями Кузьми Скрябіна прийшло тільки після його трагічної загибелі в лютому 2015 року”, – написав Павло Мельник на своїй сторінці у Facebook.

Нардеп також повідомив, що 2015 року на сайті президента України була зареєстрована відповідна петиція, яка набрала необхідну кількість голосів. Незважаючи на це, звання Андрію Кузьменку присвоєне не було.

Павло Мельник також пропонує президенту Зеленському внести зміни до “Положення про почесні звання України” і створення можливості привласнювати почесні звання посмертно. Так чи інакше, тепер усе залежить від рішення Володимира Зеленського.

Джерело: segodnya.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *