Курка, яка грає на піаніно, стала зіркою мережі
Одному з китайських студентів вдалося провести незвичайний експеримент, в слідстві якого, звичайна курка навчилася грати на піаніно. Кумедне відео швидко розлетілася на просторах мережі.
Відомо, що заради винагороди, будь то ласощі або щось інше, тварини здатні навчитися багато чому. Однак, найчастіше навчанням піддаються коти, собаки, папуги або коні, а ось побачити дресированого курку було б дивно.

Але студент з китайського сільськогосподарського коледжу в Гуйчжоу вирішив провести експеримент, який виступав завданням до майбутнього іспиту. Юнакові було необхідно провести якесь дослідження з психології поведінки тварин. Так, протягом трьох місяців навчав домашню курку грі на фортепіано.

 
За підсумками експериментів, птиця змогла вивчити три простих мелодії і зіграти їх на синтезаторі. Однією з них стала “алфавітна пісенька” – саме під цю композицію дітям читають англійський алфавіт, щоб він краще запам’ятовувався. Щоб курка не загубилася в послідовності, юнак підсвічували потрібну клавішу червоним лазером, а натомість вона отримувала трохи ласощів. Згодом птах зрозуміла, що якщо буде завжди натискати дзьобом на правильні клавіші, то буде частіше отримувати частування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *