Можливо, що трагедії не було б, якби лікарям вчасно зателефонувала господиня дитячого садка.

Маленька дитина загинула в нелегальному дитячому саду, який функціонував в житловому будинку в Запоріжжі.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що про трагедію стало відомо 1 червня. Тоді повідомлялося, що в Запоріжжі в нелегальному приватному дитячому садку, який працював у звичайній квартирі, загинула однорічна дівчинка. Загибла дівчинка Олеся пробула в квартирі трохи більше години. За попередніми даними, дитина сильно плакала, що спровокувало блювоту і дівчинка захлинулася.

Як пише ТСН, зараз батьки дитини кажуть, що самі викликали «швидку» на місце НП. Іншими словами, можливо, що трагедії не було б, якби лікарям зателефонувала господиня дитячого садка.

Мати і батько кажуть, що в той день їм надійшов дзвінок з саду: дитина не дихає. Прибувши на місце, батько спробував зробити дитині штучне дихання, але, судячи з усього, момент був упущений.

«Я зайшов у кімнату перший, намагався зробити їй штучне дихання. Вона вже була ледь тепла. Що вона (господиня дитсадка) приховувала, скільки це все відбувалося — в голові не вкладається», — заявив батько дівчинки.

Нелегальний садок функціонував у багатоповерхівці близько п’яти років, доба перебування коштувала 200 гривень. Послугами «ясел» могли одночасно користуватися до десяти сімей. Власниця рекламувала свій заклад не як дитсадок, а як цілодобову няню, оскільки документи на роботу дитячого дошкільного закладу не видавалися і навіть не оформлялися.

Місцеві жителі вже повідомили, що садочок знаходиться в квартирі на 8 поверсі. За їх словами, за дітьми господиня квартири Ірина не стежила, оскільки діти постійно кричали і пручалися, коли їх приводили в будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *