Так, захисні маски дійсно не убезпечать вас від коронавірусу, проте вони МОЖУТЬ ЗАХИСТИТИ інших. Про це наголосив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Хірургічна маска не захищає нас від можливого інфікування хворобами, що передаються повітряним шляхом. Та хочу зазначити, коли вводиться карантин на території всієї країни, ми з вами усі стаємо потенційно інфікованими”, – пояснив Віктор Ляшко на брифінгу 22 березня.

Тож, коли зараз вас просять одягати маску при вході до громадського транспорту, чи соцбудівель, це свідчить про одне: ми цим не захищаємо вас, а захищаємо від вас людей, які знаходяться у приміщенні”, – заявив представник МОЗ.

Носіння масок усіма українцями, твердить головний санітарний лікар України, повинно захистити тих, хто забезпечує медичну допомогу, охорону порядку, робту транспорту, магазинів та аптек:

“Одягаючи маску, ми зменшуємо вірогідність інфікування людей, які працюють у державних структурах, і які зобов’язані виходити на роботу, щоб забезпечити життєдіяльність нашої країни, щоб ми, крім епідемі, не “просіли” в економічному відношенні, а також мали можливість перебувати вдома, маючи світло, газ, воду, і продукти харчування”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *