У Хабаровському краї, в Хабаровську (Росія) до 35 тисяч осіб влаштували демонстрацію проти Путіна з метою підтримати заарештованого в Москві 10 липня губернатора області Сергія Фургала.

Про це повідомляє Медиазона.

Чиновника підозрюють в організації низки замовних вбивств у 2004-2005 роках. Однак насправді ситуація може бути набагато простішою: Фургал – один з небагатьох губернаторів, які не належать до правлячої партії “Єдина Росія”, він член ЛДПР Жириновського. Ймовірно, що саме з цим пов’язаний арешт.

Учасники акції дружно скандували “Путіна у відставку” і “Путін – злодій”. Людей не змогла зупинити навіть поліція, яка перекрила площу нібито через карантинні обмеження. Поліцейські боялися затримувати людей, і протестуючі змогли пройти до будівлі місцевої облдержадміністрації, де влаштували полеміку з представниками місцевої влади та висунули вимогу негайно звільнити Фургала з-під варти.

Нагадаємо, в мережі опублікували нову порцію «плівок Деркача» – нібито записи розмов екс-президента Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним в 2015 році. Записи «дружньої бесіди», яка, можливо, відбулася через два місяці після боїв під Дебальцевим, оприлюднив народний депутат України Андрій Деркач.

Пєсков ж заявив, що всі розмови глав держав проходили в закритому режимі, і тому він не знає, яким чином можна було б зробити запис.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *