Наречена і подружка нареченої радісно позують на фотографіях, але непідготований спостерігач навряд чи припустив би, що одна з них народила іншу понад 20 років тому. Річ у тім, що мати й донька швидше нагадують сестер. А у молоді роки ця мама виглядала навіть старшою, ніж зараз, інформує Ukr.Media.

Соня Магньер — 40-річна бізнес-консультантка і мати двох дітей з ірландського міста Корк. Але, дивлячись на неї, цього так одразу не скажеш, адже для свого віку жінка виглядає підозріло молодою.

У понеділок, 2 березня, Соня розповіла, яке це — бути юною мамою, коли ти майже у два рази старша за власну 21-річну доньку. За словами жінки, перехожі рідко здогадуються, що вони з Рене (так звуть доньку Магньер) — мати і донька.

“Нас постійно запитують, чи не сестри ми! Кумедно бачити реакцію людей, коли ми пояснюємо, що насправді ми матір і донька.”

Жінка пояснює свою зовнішність декількома факторами, і один з них — це, безумовно, її кар’єра. Соня консультує людей, які не знають, які рішення приймати у житті та бізнесі, і, за її словами, завжди робить акцент на позитив і розширення перспектив. До того ж, колеги та клієнти консультантки найчастіше виявляються набагато молодшими за неї.

“Я працюю в оточенні багатьох молодих жінок, і це допомагає не старішати.”

У особистому житті Соня теж найчастіше робить вибір на користь усього нового і розширює межі: минулого року вона одружилася, і Рене стала однією з подружок нареченої.

Ще один спосіб залишатися завжди молодою, за версією Соні, — це тренування. Жінка зберігає фігуру, регулярно займаючись спортом.

“Мені подобається тримати себе у формі і бути здоровою, тому я ходжу до спортзалу три рази на тиждень.”

Крім того, Соня щодня займається йогою і медитує, щоб підтримувати у порядку не лише тіло, але й думки. Ну а догляд за обличчям для жінки полягає у регулярних неінвазивних процедурах у косметолога і правильній дієті.

“Я щиро вірю, що гарна шкіра залежить від способу життя, правильного харчування та великої кількості води. До того ж, я, напевно, отримала дуже гарні гени від своєї матері.”

Ну а головний фактор молодості жінки — її донька Рене. Дівчина працює візажисткою і непогано розбирається у моді. Тому імідж її матері — багато в чому є заслугою дівчини.

“Те, як ти одягаєшся, теж дуже важливо. Рене дуже допомагає мені тим, що завжди дає чесну оцінку речам, перш ніж я щось придбаю!”

До речі, саме Рене робила макіяж своїй матері для весільного торжества у 2019 році.

Ну а крім того, саме у компанії доньки Соня проводить свій вільний час. І спілкування з молоддю дає про себе знати.

“Ми любимо займатися шопінгом, ходимо разом по ресторанах, регулярно гуляємо містом або виїжджаємо відпочити на сонці.”

Втім, дещо у дозвіллі молода мати принципово відкидає — мова йде про клуби. Соня зізнається: цим вона вдосталь наситилась і вважає за краще раніше лягти спати.

“Мені вистачило всього цього, коли мені було 20 років, і тепер я надаю перевагу тому, щоб повертатися додому не дуже пізно і максимально ефективно використовувати свої вихідні. Занадто багато неділь я витратила на похмілля у молоді роки — нехай Рене займається цим з друзями, а не зі мною!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *