У лікарню надходять люди, у них підтверджується Covid-19. Після цього їх відвозять, а лікарям кажуть мовчати і продовжувати працювати.

В Оболонському районі столиці медики Київської міської клінічної лікарні №8 влаштували страйк через відсутність обіцяних доплат до зарплат. Лікарі відмовляються працювати за три-п’ять тисяч гривень в умовах поширення коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це, повідомляє “Сегодня“.

Працівники заявляють, що їм не збільшили зарплати, як раніше обіцяв уряд. Лікарі повідомляють, що з клініки за останній час звільнилося багато фахівців та молодшого персоналу. Медики підкреслюють, що вони ризикують життям рятуючи пацієнтів, а за це отримують копійки.

За інформацією, бойкот лікарі влаштували ще вчора і дві години не приймали пацієнтів. Черга з швидких утворилася на кілька десятків метрів. У людей просто не витримали нерви, і вони перестали приймати пацієнтів. Приймаючи хворих, вони самі ризикують заразитися коронавірусом. До лікарні надходять люди, у них підтверджується Covid-19. Після цього їх відвезять, а лікарям кажуть мовчати і продовжувати працювати. Чиновники тільки обіцяють збільшити зарплати, але медики отримують ще менше, ніж було.

Заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський розповів, що зараз розбираються чому фінансові труднощі виникли саме в Київській міській лікарні №8. Медики інших міських лікарень чомусь не виходять на мітинги, а в цій лікарні влаштували бойкот.

Нагадуємо, що в Житомирській області від коронавірусу помер 18-річний хлопець, який став наймолодшою жертвою пандемії в Україні. Раніше експерти з Національної академії наук зробили прогноз розвитку епідемії коронавірусу в Україні, в якому говориться, що пік нових випадків COVID-19 орієнтовно прийдеться на 2-5 травня, а пік смертей — на 3-10 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *