Морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби

Міністерство охорони здоров’я дозволить пляжам працювати в цьому сезоні. Міністерство надало рекомендації щодо невідвідування пляжів людям з групи ризику.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу.

Ляшко розповів, що МОЗ провів консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб, який підтвердив, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби.

«У цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб. Фахівці підтвердили, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу», – заявив Ляшко.

Лікар наголосив, що пляжі відкриють, як на морі, так і біля прісних річок.

«Навіть не зважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявною інформацією в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. Тому і стосовно річкових пляжного сезону також МОЗ буде надавати дозвіл в цьому сезоні відпочинку», – заявив він.

Водночас, МОЗ надав рекомендації щодо невідвідування пляжів людям з групи ризику.

«Це люди старше 60-ти років, а також люди з хронічними захворюваннями. Також треба буде дотримуватись дистанції від інших людей – не менше двох метрів. Це наш постулат на цей період. Ну і дотримуватись правил особистої гігієни. Також всі, хто будуть проводити відпочинок, повинні використовувати маску для обличчя, щоб унеможливити передачу збудника», – додав він. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/moz-dozvolit-plyazham-pracyuvati-v-comu-sezoni-ale-z-umovami-680710.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *