На Тернопільщині голова інфекційного відділення лікарні щодня їздить на роботу по 40 кілометрів. Про це розповіли у виданні “Суспільне“.

Завідуюча інфекційним відділенням Козівської центральної районної лікарні Ганна Яценко щодня їздить на роботу з Тернополя в Козову — це 40 кілометрів в один кінець.

У Козівській лікарні Ганна Яценко работатет з вересня. Для того, щоб вчасно добиратися на роботу вона прокидається о 06:00 ранку, через годину вона сідає на автобус і о 08:00 починається її робочий день.

Жінка погодилася на такий графік, оскільки їй запропонували посаду завідуючої.

“Я просто була лікарем стаціонару, а тут таки заввідділом-нові обов’язки, повністю новий колектив, більше вдвічі” – розповіла Ганна Яценко.

У відділенні працює 12 осіб і лише двоє не хворіли коронавірусом. Також в ньому розміщен7о 10 палат і 20 ліжок для розміщення інфікованих.

“Держава дала додаткові кошти на кисень. Провели додаткові точки і з кисневими точками проблем немає. Також є кисневі концентратори в необхідній кількості ” – додала Ганна Яценко.

Не дивлячись на такий щільний графік і пандемію Анна Яценко встигає знайти час для хобі і дуже любить свою роботу.

“Люблю читати. Цього року мені подарували гітару. Я вчуся грати на ній. І мені подобається моя робота. Це не так, що кожен день йдеш і не маєш настрою, тому що тобі не подобається те, що ти робиш. Мені подобається. І особливо мені подобається, коли люди йдуть додому” – зізналася Анна Яценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *