Німецький підприємець і мільйонер Карл Ріпен шукає бажаючих провести з ними різдвяні канікули в його розкішному маєтку. Відповідне оголошення про пошук десяти друзів з’явилося в одній з місцевих газет Нової Зеландії, пише The Guardian.

Свого часу чоловік побудував успішну кар’єру на продажі охолодженої кави. Сьогодні мільйонера турбує інше питання – компанія для святкування Різдва. Так званих друзів бізнесмен кличе до свого маєтку “Авакіно”, вартість якого оцінюють у $5,6 млн. Маєток мільйонера знаходиться в годині їзди від найближчих міст між Тасмановим морем та рікою Авакіно.

Примітно, що для пошуку приятелів Ріпен навіть ввів деякі обмеження – подати заявку можуть всі бажаючі, але тільки з віком до 70 років: “Гості можуть жити в будинках по дві людини і зустрічатися у виноробні на вечерю. Якщо вам цікаво жити в компанії, цей досвід може стати чимось абсолютно новим”, – зазначив у своїй замітці мільйонер.

Оголошення у газеті отримало назву “Життя в раю”. Гості бізнесмена також зможуть насолоджуватися прогулянками, риболовлею, шопінгом, плаванням і навіть проводити час з тваринами. Ріпен навіть не проти, якщо вони приїдуть зі своїми кіньми – їх також є де прихистити.

Своє бажання зібрати компанію випадкових людей чоловік пояснює досить просто: він мільйонер і багато можете собі дозволити, але при цьому він завжди любив працювати на фермах. На будівництво маєтку йому знадобилося 10 років, і тепер настав час “поділитися цим раєм з гідними людьми”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *