Глава Мінкульту пояснив, чому в українському медіапросторі багато серіалів російською мовою.

Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченкозаявив, що виробництво в Україні російськомовних серіалів йде «на благо як індустрії, так і економіки».
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в ефірі hromadske, коментуючи заяву продюсера серіалів і фільмів телеканалу «1+1» Олени Єремєєвої про те, що мелодрами українською мовою знімати невигідно, а комедії – навпаки.

«Говорила вона, скоріше, про комерційну складову серіалів, які виробляються на українській мові. Якщо це україномовні комедії, то вони, в першу чергу, реалізуються в Україні », – зазначив Ткаченко, який додав, що виробництво великої кількості серіалів – це «питання економіки для каналів». За його словами, Держагентство України з питань кіно «практично ні копійки не вклало» в виробництво україномовних серіалів.

«До російської мови долучається економіка, пов’язана з можливостями продажу цих серіалів Росії. Тому і відбувається такий дискурс про те, що російської мови занадто багато в українському телеефірі », – додав міністр.

При цьому, за його словами, якщо продукт виробляється в Україні, українськими авторами, українським режисерами, українськими акторами і навіть російською мовою, то це йде на благо як індустрії, так і економіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *