Лідирує в списку найбільш купованих автомобілів колишнього користування марка Volkswagen. На другому місці Ford.

Минулого місяця в Україні обсяг продажів вживаних автомобілів склав 34,3 тисячі авто, і це на 43% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Про це повідомила прес-служба асоціації автовиробників України Укравтопром.

Повідомляє Корреспондент

Водночас повідомляється, що продажі старих автомобілів на 17% перевищили показник червня 2020 року, і в результаті машини з пробігом охопили понад 80% первинного ринку легкових авто.

Маркою-лідером серед легкових авто з пробігом, вперше зареєстрованих в Україні, залишається Volkswagen. У червні українці поставили на облік 5,6 тисячі вживаних авто. На другому місці Ford з показником 3,4 тисячі старих авто. Skoda посіла третє місце – 2,8 тисячі авто з пробігом. Четвертою за популярністю стала Renault, яку вибрали 2,7 тисячі українців. Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 1,9 тисячі машин.

Також повідомляється, що всього за 7 місяців з початку року українську прописку отримали 17,5 тисячі легкових авто, що були в експлуатації, що майже в чотири рази більше від кількості проданих в країні нових авто за той же період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *