Подружжя з США відсвяткували 80-ту річницю весілля

106-річний Джон і 105-річна Шарлотта Хендерсон з США вважаються найстарішою подружньою парою в світі. Днями вони відсвяткувала 80-ту річницю весілля. Секретом довголіття американці назвали помірність: так, вони правильно харчуються і багато не п’ють, а Джон Хендерсон досі тренується у спортзалі, передає The Washington Post.

На честь річниці Джон прокатав Шарлотту на двомісному автомобілі 1920 року випуску і подарував їй букет квітів, повторивши їхнє перше побачення. Подружжя відзначило цей пам’ятний день в колі сім’ї та близьких, переглядаючи слайд-шоу з фотографіями за всі ці роки.

Крім невеликого погіршення слуху, обоє добре себе почувають, пише видання. Іноді їм говорили, що це тому, що у них не було дітей. За словами Хендерсона, його улюбленим винаходом, крім реактивного двигуна, є телебачення.

Також дивіться на відео п’ять найпопулярніших типів сучасних відносин :

“Вони чудова пара і приклад щасливих людей у стосунках – вони раді бути поруч один з одним, подорожувати разом і просто жити”, – розповідає двоюрідний онук подружжя Джейсон Фрі.

Джон та Шарлотта познайомилися під час навчання в Техаському університеті у 1934 році і через п’ять років одружилися. До 16 грудня сумарний вік пари досяг 211 роківій 175 днів. Однак світовий рекорд за тривалістю шлюбу належить іншій парі – Зельмірі та Герберту Фішер. Вони одружилися у віці 19 і 17 років відповідно і були разом 86 років і 290 днів, до смерті чоловіка в 2011 році.

Джерело: segodnya.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *