На початку липня на метеостанції «Сонячна», розташованій на березі Байкалу, люди знайшли дитинча нерпи. Малюк був у поганому стані: він нічого не їв і майже ні на що не реагував. Історія могла б закінчитися сумно, якби не собака Ніка, яка «усиновила» малюка.

Просто не неможливо пройти повз цю милу історію і ми вважаємо, що просто зобов’язані показати вам цих обох хутряних симпатяг.

© ВІСТІ ІРКУТСЬК / YouTube

Собака Ніка знайшла дитинча Байкальської нерпи на березі озера. Малюк був у поганому стані: він навіть не реагував на дотики. Але лайка почала вилизувати малюка і злегка покусувати, як ніби роблячи йому масаж. Мабуть, Ніка прийняла його за цуценя.

© ВІСТІ ІРКУТСЬК / YouTube

Коли малюк прийшов в себе, собака продовжила про нього піклуватися і не відходила від нього ні на крок. Три дні Ніка няньчилася з «дитиною», забувши навіть про їжу. Власники лайки – метеорологи Сергій і Наталя – зняли на відео свою чотирилапу героїню і її «пацієнта» і поділилися ним з журналістами.

Вони розповіли ЗМІ, що дитинча нерпи, швидше за все, залишилося без матері. Спочатку метеорологи намагалися напоїти малюка козячим молоком, але він був в стані глибокого сну і не ковтав. Однак після того, як собака годину вилизувала його, дитинча прокинулося і навіть покуштувало запропоновану йому рибу. До речі, нерпи їдять в воді, тому гостя довелося помістити в ванну, щоб він зміг пообідати. У тій же ванні малюк і заночував. До речі, йому дали ім’я Умка.

© ВІСТІ ІРКУТСЬК / YouTube

Через день Сергій і Наталя віднесли Умку на берег Байкалу і поклали у воду. Два дні малюк із задоволенням плескався в озері, але завжди повертався на поклик, приводячи в захват нових друзів. А на 3-й день він, мабуть, зустрів своїх родичів і поплив назавжди.

Прощання було не з легких. Наталя навіть плакала, але, за її словами, добре, що Умка повернувся в природне місце існування, не встигнувши сильно прив’язатися до людей і собаки. Ніка сумувала за прийомним сином, але її уваги вимагали 11 кіз, які живуть на метеорологічній станції. До них собака теж відноситься як до власних дітей: пасе, охороняє і допомагає збирати в зграйку. А маленьким козенятам обов’язково умиває мордочку.

© ВІСТІ ІРКУТСЬК / YouTube

Ролик про зворушливу дружбу тварин швидко став вірусним, особливо в Японії. Його розмістили в твіттері на акаунті. Запис зібрав понад 270 тис. лайків і більше 90 тис. ретвітів.

А ви коли-небудь стикалися з прикладами дивовижної дружби тварин?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *