На Київщині до суду направлено обвинувальний акт щодо учасника ОЗГ, яка скоїла будівельну аферу, внаслідок якої встановлено матеріальні збитки на 197 млн грн.

Про це інформує Департамент стратегічних розслідувань НПУ у Telegram.

«Масштабна будівельна афера в Ірпені – до суду скеровано обвинувальний акт щодо одного з учасників злочинного угруповання», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними правоохоронців, у період 2014-2018 років четверо шахраїв шляхом обману заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах.

«Вони представлялися забудовниками трьох житлових комплексів міста Ірпінь. Проводили масштабну рекламну кампанію щодо реалізації доступного та комфортного житла в передмісті столиці, переконували громадян в безпечності інвестування, запевняли в наявності всіх дозвільних документів», – поінформували у поліції.

У процесі досудового розслідування було встановлено та допитано 442 потерпілих. За результатами економічної експертизи було встановлено матеріальну шкоду в розмірі 197 млн грн.

«10 липня обвинувальний акт щодо учасниці злочинного угруповання скеровано до суду. Її обвинувачують у шахрайстві, вчиненому організованою групою в особливо великих розмірах за попередньою змовою (ч. 3 ст. 28, ч. 4. ст. 190 Кримінального кодексу України)», – уточнюється у повідомленні.

Зазначається, що 3 інших шахраїв було оголошено в міжнародний розшук, і двох з них наразі затримано – готується екстрадиція з Іспанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *