Біля берега Кучурганського водосховища, що на Одещині, прикордонники виявили трубопровід, який вів до Молдови і через який, ймовірно, мали переміщувати спирт. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

“Учора під час перевірки отриманої інформації про можливу підготовку до здійснення протиправної діяльності прикордонники Подільського загону виявили трубопровід. Поліетиленову трубу діаметром 32 мм було знайдено в очереті біля берега Кучурганського водосховища, що на Одещині. Трубопровід проклали протиправні елементи, які, імовірно, планували незаконне переміщення спирту або інших рідин через кордон. Шланг проходив під водою у напрямку кордону з Молдовою”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кінець шланга був закритий заглушкою, будь-яких характерних запахів з нього не відчувалося, тому у ДПСУ можуть стверджувати, що трубопровід лише готували для можливого використання.

“Усього охоронці кордону демонтували близько 200 метрів трубопроводу до лінії проходження кордону”, – вказано у повідомленні.

Повідомляється, що прикордонники для виявлення різних підземних конструкцій, які можуть використовуватися у протиправній діяльності на державному кордоні, також активно застосовують скануючі радари. Наразі військовослужбовці з георадаром обстежують ділянку Ізмаїльського загону. Нещодавно моніторинг здійснювався й ділянки Білгород-Дністровського загону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *