У селі Хорошки Лубенського району, де за словами місцевих, почали розорювати луки попри заборону закону на це, продовжують протестувати проти розорення та оголосили всеукраїнський сільський флешмоб #нашаземля.

Передає kolo.news/

Про це повідомив Родіон Заугольний, місцевий житель.

– Ми проти розорювання заливних лугів, пасовищ і сінокосів! Якщо у вашому селі розорюють сінокоси, пасовища, заливні луги:
1. Зробіть відео чи фото (біля хати, біля водойми чи інше). 2. Викладіть цей матеріал у фейсбуці. 3. Напишіть: «Всеукраїнський сільський флешмоб #нашаземля. Вимагаємо повернути пасовища і сінокоси селянам!». 4. Вкажіть село і область. 5. Попросіть поширити ваш пост і поставити лайки. 6. Тегайте голів ваших держадміністрацій, телевізійні канали, блогерів і політиків, яких можете. Долучайтеся прямо зараз, бо завтра може бути пізно, – закликає Родіон Заугольний. 

Нагадаємо, на Полтавщині масово розорюють луки. Люди скаржаться, що сіножаті та пасовища, де десятками років випасали худобу тепер – рілля. У селі Хорошки Лубенського району, за словами місцевих, почали розорювати луки попри заборону закону на це. З аналогічною ситуацією зіткнулися в селі Вирішальному Лохвицького району. 21 квітня приїхали невідомі та розорали пасовище площею 14 гектар, де селяни пасли корів та заготовляли сіно. Ця земля – сінокоси та пасовища, знаходиться на території сільської ради, але за межами населеного пункту. Із подібним зіткнулися в Оржицькій селищній раді, де 40 гектарів землі біля села Маяківка, що входить до складу ради, віддали теж невідомим людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *