Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) підтвердили існування кримінального провадження на предмет розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Про це виступаючи перед своїми прихильниками біля Печерського райсуду Києва, який повинен був обрати п’ятому президенту запобіжний захід, заявляв Петро Порошенко.

Про це повідомили у прес-службі ДБР.

“6 листопада 2019 року СБУ почала розслідування за заявою вірян Київського патріархату УПЦ на незаконні дії ряду вищих посадових осіб, які вчинили дії, направлені на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ. В подальшому СБУ передала справу для розслідування до ДБР” – йдеться у повідомленні.

В ДБР додали, що слідство у цій справі зараз триває.

Нагадаємо, у четвер, 18 червня, під Печерський суд Києва, де п’ятому президенту України Петру Порошенку повинні були обирати запобіжний захід, зібралося близько тисячі його прихильників. Однак засідання не відбулося, його перенесли на 1 липня.

Як стало відомо, Генеральний прокурор Ірина Венедиктова звернулася до Печерського районного суду Києва з проханням про перенесення засідання з обрання запобіжного заходу колишньому президенту Петру Порошенко. Як стало відомо, прокуратура порушує клопотання про зміну запобіжного заходу з арешту на особисте зобов’язання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *