На Рівненщині побилися кандидати на посаду мера. Про це розповіли на порталі “Rivne Media”.

Повідомляється, що 21 липня, в місті Костопіль Рівненської області, на вулиці Грушевського виникла бійка між першим заступником мера Костополя, 34-річним Андрієм Ткачуком та мешканцем села Корчів’я, громадським активістом-волонтером, засновником МГО “Козацтво Запорозьке”, 47-річним Олександром Вірчиком.

Відомо, що чоловіки конфліктують досить довгий період і між ними досить часто виникають суперечки. Однак на цей раз чергова така перепалка закінчилася рукоприкладством.

За словами правоохоронців бійку почав активіст, який першим вдарив чиновника кулаком по обличчю.

Мешканці Костополя кажуть, що обидва чоловіки є потенційними майбутніми кандидатами на посаду мера міста, вибори якого пройдуть вже цієї осені.

Заступник голови Костополя Андрій Ткачук написав заяву в поліцію за фактом побиття. Поліцейські почали досудове розслідування в рамках кримінального провадження, яке відкрили за попередньої правової кваліфікації ч. 1 ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження).

“Замовна кампанія проти мене почалася дуже активно. Шкодую, що не стримав емоцій і піддався на провокації псевдоактивістів” – прокоментував ситуацію Андрій Ткачук.

https://www.instagram.com/p/CC6hYxfpu8E/?utm_source=ig_embed

Через деякий час в мережі опублікували відео бійки чоловіків. На ньому можна побачити, як Ткачук і Вірчик спершу обмінюються кількома ударами на кулаках, а потім переходять до боротьби. При цьому оператор зовсім не намагається їх розборонити, а навпаки, заохочує до конфлікту.

Знай.юа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *