Міськрада Чернівців звернулася до уряду з проханням відшкодувати місту збитки через карантин на тлі пандемії коронавірусу, які складають близько 140 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Проєкт рішення підготував секретар міськради Василь Продан, «за» виступили 25 депутатів. Влада міста прогнозує, що до кінця року збитки сягнуть 200 млн грн.

Уряд продовжив карантин до 31 серпня з пом’якшенням з 22 травня. Підхід до пом’якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. З 3 серпня країну розділили на чотири зони за ступенем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній діють певні обмеження.

Чернівці потрапили до червоної зони карантину через ситуацію з поширенням коронавірусу. 25 серпня місцеві депутати дозволили роботу шкіл, дитсадків, ринків і торгово-розважальних центрів. Це рішення ухвалили на тлі протесту місцевих жителів, що зібралися біля міськради на мітинг проти посилення карантину. Поліція у відповідь відкрила кримінальну справу проти депутатів міськради.

Станом на 16 серпня в Чернівецькій області 12 493 випадки коронавірусу. 321 хворий помер, одужали – 7326.

Загалом за час пандемії в Україні захворіло 162 660 осіб, з них 72 324 одужали, летальних випадків – 3340.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *